W szkole filmowej wykładają czynni zawodowo twórcyAMA FILM ACADEMY – szkoła filmowa w Warszawie to miejsce wyjątkowe i cenione przez twórców w branży kinematograficznej. Szkoła została założona przez osoby związane z branżą filmową. Uczniowie zdobywają wiedzę i umiejętności praktyczne w komfortowych warunkach wspartych najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi w dziedzinie filmu. Pomysłodawcą szkoły filmowej Warszawa był Piotr Lenart – znany i powszechnie szanowany, człowiek, który na temat kinematografii posiada ogromną wiedzę. Wielokrotnie pracował i wykładał w kraju i za granicą.

W szkole filmowej wykładają czynni zawodowo twórcy głównie reżyserzy, scenarzyści, operatorzy, specjaliści od scenografii i kostiumów, szkoła filmowa Warszawa http://amafilmacademy.pl/szkola-filmowa-ama-warszawa/ technicy, asystenci filmowi i fachowcy od dźwięku, teoretycy filmowi, popularni aktorzy.

Każdy uczestnik szkoły filmowej Warszawa ma możliwość poszerzenia swojej wiedzy na temat reżyserii, gry aktorskiej, produkcji i postprodukcji filmowej, sztuki operatorskiej, dźwięku i obrazu. Szkoła filmowa odkąd istnieje otwarta jest na potrzeby wszystkich studentów, którzy pragną poznać tajniki sztuki filmowej. Szkoła filmowa Warszawa to możliwość studiowania na określonym kierunku, ale i zdobywania wiedzy na warsztatach i w ramach master class.

Zapraszamy do szkoły filmowej wszystkich którzy chcą bliżej przyjrzeć się sztuce filmowej. Wiedza i umiejętności praktyczne z pewnością otworzą przed Państwem wiele możliwości.

Komentarze: 2


noavatar.png
Kałka 2021-08-23

Poprzednio niespełna rok po ślubie pozostawili staruszkami wdzięcznej córki, i po dwóch latkach synka.

noavatar.png
Wadowski 2021-09-06

Normalnie na startu czerwca schodziliśmy do nas na latko


Copyright © 2019 Gim-siedlikow.pl