Następnym plusem jest jej wysoka wytrzymałośćJedną z rozwojowych firm, zajmujących się produkcją i dystrybucją gadżetów meblowych oraz budowniczych jest FAM Technika Odlewnicza Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo funkcjonujące na polskim i zagranicznym rynku jest od blisko 16 lat oraz z powodzeniem zyskuje coraz to nowszych Konsumentów. Pomocnym profilem działalności spółki są usługi odlewnicze współczesną metodą ciśnieniową, zapewniającą najwyższą jakość wykonania i wytrzymałość. FAM do tego oferuje także indywidualne rozwiązania galwaniczne, stosując https://fam-to.pl/pl/powloka-antybakteryjna/ jedną z najnowocześniejszych w branży powłok antybakteryjnych, dodawanych do farb proszkowych. Podejście, o którym mowa cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem, nie wyłącznie ze względu na swoją innowacyjność, niemniej jednak także działanie, poparte licznymi, niezależnymi testami.

Powłoka antybakteryjna FAM to koncepcja, stanowiąca akcesoryjną ochronę w miejscach takich jak: dworce, hotele oraz pensjonaty, prywatne domy czy mieszkania, publiczne budowle, jak również szkoły lub ambulatoria. Jej cechą wymowną jest obecność jonów srebra, wykazujących silne działanie antymikrobiologiczne. Jest szczególnym pomysłem, to właśnie dzięki jakiemu wolno zmniejszyć ryzyko namnażania się drobnoustrojów między poszczególnymi cyklami czyszczenia. Powyższa właściwość ma ogromne znaczenie wszędzie tam, gdzie na co dzień przewija się obszerna ilość ludzi. Podstawową zaletą powłoki antybakteryjnej firmy FAM jest długofalowe działanie na różnorodnego rodzaju bakterie, wirusy i grzyby oraz naturalny wygląd, nieodróżniający jej od powszechnie stosowanych rozwiązań.

Następnym plusem jest jej wysoka wytrzymałość chemiczna, gwarantująca stosowanie praktycznie wszelkich środków czystości i dezynfekcji, osiągalnych na rynku. Produkt jest przyjazny środowisku oraz opracowany zgodnie z obowiązującymi standardami. Znacznie więcej informacji na jego temat można zdobyć na witrynie internetowej https://fam-to.pl/pl/powloka-antybakteryjna/ bądź po bezpośrednim kontakcie z przedstawicielem firmy FAM. Powłoka antybakteryjna jest porywającym pomysłem w dobie licznych zagrożeń cywilizacyjnych i bakteriologicznych, dotykających organizm ludzki.


Copyright © 2019 Gim-siedlikow.pl